20wrz
Wł.: 20 września 2021 In: stargres Comments: 0

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią SARS-CoV-2, znów zapraszamy państwa serdecznie na Targi CERSAIE, które odbędą się we Włoszech w dniach od 27 września do 1 października.

To najważniejsze targi branży płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek. Na naszym powiększonym stoisku (w tym roku wystawiamy się na 250 m2) zaprezentujemy państwu nasze nowości, jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W tym sezonie postawiliśmy na oryginalne wzory, inspirowane między innymi kolorowym lastryko (kolekcja Terazzo), orientalnymi deseniami (kolekcja Bohemy). Pokażemy także płytki drewnopodobne, ale tym razem o dosyć nieoczywistym designie. Nie zabraknie również klasyki- ekskluzywne kamienie o ciekawym użyłkowaniu i kolorystyce nadadzą elegancji każdemu wnętrzu. Z kolei do naszej bestsellerowej rodziny płytek STAR 3.0 dołączy nowy format – 90x90x3cm. Mamy nadzieje, że jak zawsze przypadną państwu do gustu nasze innowacyjne (na skalę światową) rozwiązania technologiczne i ciekawy design.
Z uwagi na pandemie, targi będą odbywać się w reżimie sanitarnym, by zapewnić państwu bezpieczeństwo przy jednoczesnym komforcie zwiedzania więcej informacji tutaj: https://www.cersaie.it/en/v_home_visitare.php

Serdecznie zapraszamy. Bądźcie Bolonii razem z nami! Spotkajmy się! Będziemy na was czekać w naszym showroomie: hala 16 stanowisko D21 C22. Do zobaczenia!