STARGRES

polski producent płytek gresowych

Stargres to jeden z największych producentów płytek gresowych w Polsce, obecny na rynku od 2005 roku. W portfolio firmy znajdują się płytki wewnętrzne i zewnętrzne, występujące w mnogości formatów i struktur. Naczelne miejsce na liście priorytetów Stargres zajmują wysoka jakość i ekologia produkcji, dlatego też wszystkie produkty firmy spełniają najbardziej rygorystyczne normy polskie i europejskie.

Wzornictwo płytek gresowych Stargres to efekt pracy najlepszych polskich, hiszpańskich i włoskich studiów projektowych. Połączenie nowoczesnego designu z przywiązaniem do jakości wykonania i detalu sprawia, że produkty Stargresu znajdują swoich odbiorców nie tylko w Polsce i Europie, ale także w Azji i Afryce. Klienci firmy cenią sobie zarówno walory estetyczne, ale także wytrzymałość płytek Stargres na zmienne warunki atmosferyczne i środki chemiczne.

Innowacyjne produkty to specjalność Stargresu, który jako pierwszy producent w Polsce wprowadził do swojej oferty płytki gresowe o grubości 2 cm (STAR 2.0). Gres porcelanowy charakteryzuje się bardzo szerokim zastosowaniem, np.: na tarasach czy w ogrodach. Na potrzeby projektu stworzony został ponadto specjalny system montażu.

Płytki ceramiczne Stargres

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Napisz lub zadzwoń do nas i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.