ArchiDay 07-10.11.2023

Kolejna edycja ArchiDay za nami. Czas na krótkie podsumowanie!

Jesteśmy bardzo dumni, że właśnie marki Grupy Końskie były głównym partnerem tego wydarzenia. Dziękujemy za przybycie i interesujące rozmowy o przyszłości i rozwoju naszej marki. Udział w targach, był doskonałym momentem na przedstawienie i opowiedzenie o najnowszym projekcie, jakim jest budowa centrum szkoleniowego i naszej akcji #widzimysiewKonskich.

Dzięki wsparciu organizatora ArchiDesk i Przemyslaw Szklarzewski wzięliśmy udział w dyskusji o edukacji i rozwoju polskich marek. To była doskonała okazja, w której mogliśmy porozmawiać przy stole z udziałem wyjątkowych przedstawicieli branży, designu i architektury wnętrz. Artur Sieczka, Head of Product Training, opowiedział o naszym najnowszym projekcie – Star Training Center.

#STARTRANINGCENTER jest odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów, coraz większą potrzebą poszerzania wiedzy z zakresu produktu oraz wynikiem zmiany perspektywy postrzegania udziału w wydarzeniach branży wystawienniczej. To miejsce spotkań, przestrzeń do rozmów i do doświadczania produktu. To nie tylko centrum konferencyjne, ale kompleks kilku stref: szkoleniowej, ekspozycyjnej, outdorowej, laboratoryjnej i produkcyjnej. Łączna powierzchnia tych stref będzie wynosić 5000 m2 i to wszystko w jednym miejscu – w Końskich.