Kwiecień Targi Coverings 18-21.04.2023

W ubiegłym roku zaprezentowaliśmy nowe, odważne kolekcje na światowych rynkach m.in. w Bolonii, Norymberdze czy Kolonii. Czas spełnić nowe marzenie – nasz amerykański sen. Z wielką dumą informujemy, że w tym roku będziemy gościć na targach Coverings!

Jest to największa i najbardziej znacząca konferencja, wystawa płytek ceramicznych i kamienia naturalnego w USA i Ameryce Północnej. Prezentuje się na niej prawie 1000 wystawców z ponad 35 krajów i jest sceną dla przedstawienia najbardziej innowacyjnych produktów z płytek i kamienia na świecie. Wystawa i konferencja służą jako cenne i uzupełniające źródło edukacji dla wszystkich segmentów przemysłu, z dziesiątkami możliwości nauki w trakcie trwania targów. Jest to dla nas niezwykle ważna okazja do pokazania naszych produktów oraz wyjścia z płytką ceramiczną poza Europę.

Targi Coverings to nowa pinezka na naszej mapie międzynarodowych targów płytkarskich. Na stoisku mierzącym ponad 80m2 pokazaliśmy nasze najnowsze kolekcje, jak i produkty dedykowane dla tej części świata.

Dziękujemy naszemu przedstawicielowi Dominik Duława za krótką pocztówkę z Orlando, FL. Dziękujemy również Karolinie Kowalkiewicz, która odwiedziła nasze stoisko! Więcej informacji znajdziecie w naszym krótkim filmiku z targów.