Targi 4 Design Days 26-27.01.2023

Przyszłości nie zmienimy, jeśli nie zaczniemy od budowania teraźniejszości na nowo. Poszanowanie środowiska naturalnego jest naszym obowiązkiem, który już od dawna powinien być naszym kluczowym celem w biznesie, a przede wszystkim w życiu codziennym. Tegoroczne targi 4 Design Days były wielką areną dywagacji na tematy związane z architekturą, designem czy zrównoważonym projektowaniem.

Był to też panel, w którym Grupa Końskie wykorzystała okazję i zabrała swój głos. Spotkaliśmy się z niesamowitym gronem osób na prelekcjach towarzyszących targom 4 Design Days związane z programem CAD Projekt K&A. Przedstawiciele Grupy Końskie opowiedzieli co zdarzyło się w roku 2022, a także o tym jak wiąże się to z naszymi planami na przyszłość. Podczas spotkania, Ania Zalas wraz z Pawłem Gazdowskim zaprezentowali najnowsze kolekcje, opowiedzieli o zaawansowanym parku maszynowym, a także podkreślili jak ważne jest dbanie o środowisko w produkcji płytek ceramicznych i gresowych.

Spotkanie zakończyło się rozmową z Wami – architektami, z czego bardzo się cieszymy. Dziękujemy za liczne przybycie i inspirujące rozmowy.
Do zobaczenia, już niedługo, w Końskich!