Targi Architect@work 15-16.05.2023

Czy mogę usłyszeć, jakie było Twoje pierwsze wrażenie?

Pierwsze wrażenie było tu kluczowe – na czterech metrach kwadratowych, nasza marka #Stargres pokazała innowacyjną płytkę, której grafika inspirowana była czterema żywiołami

Grafika zaprezentowanej płytki #Anatexis niejednoznacznie kojarzona z mocą ognia – energia z niej płynąca zainspirowała nas do stworzenia produktu wielowymiarowego, niespotykanego. W procesie wypalania, jej krawędzie ciemnieją, tworząc kontrast z jej wnętrzem imitując wypływającą i zastygającą lawę. Sama technologia jej tworzenia wynika z zastosowania kleju drukowanego cyfrowo z dodaniem granilli.

Były to inne targi niż wszystkie inne. Bezpośredni kontakt z architektem, ciągła rozmowa i pierwsze wrażenie było kluczowe. Cieszyło nas to, że tak licznie komentowaliście kolekcję.

ARCHITECT@WORK to ekskluzywne wydarzenie branżowe dla architektów i projektantów wnętrz, które wyróżnia się na tle innych wydarzeń targowych unikalnym schematem prezentacji marek. Ponad 200 innowacyjnych produktów, wybranych przez panel architektów i projektantów wnętrz, a wśród nich nasza kolekcja ANATEXIS.

Link do artykułu MagaZif